رفتن به مطلب
IRWorld RolePlay
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

درخواست عضویت mohamadreza karimi در سازمان LSPD

sasha0111

پست های پیشنهاد شده

• نام و نام خانوادگی
    mohamadreza karimi
  • سن شما
    25
  • تابعیت شما
    بنده تابعیت ایالات متحده آمریکا را نیستم (مهاجر هستم)
  • شماره تماس
  • تاریخ تولد
    ۹۵/۰۶/۱۴
  • آیا شما گواهینامه رانندگی دارید
    بله
  • آیا شما مجوز حمله اسلحه دارید
    بله
  • آیا شما تا به حال زندانی شده اید
    بله
  • اگر بله لطفا آن را توضیح دهید
    سلام خسته نباشید به خاطر رانندگی‌ خطر ناک
  • چرا ما باید شمارو در اداره پلیس استخدام کنیم
    من هیکل بسیار خوب و بدن آمدی دارم و از قدیم عشق پلیس شدن بودم و من در کشور خودم سروان بودم
  • آیا تجربه و سابقه حضور در اداره های دولتی را داشته اید
    خیر
  • اگر بله لطفا درجه و و اداره ای که در آن مشغول به کار بودید را بنویسید
  • (( بیوگرافی ))
    من محمدرضا کریمی‌ در شهر شمال به دنیا اومدم و خیلی‌ از بچه گی عدم بد شانس بودم همیشه تو سریع خور داداش و خجهرا بودم و این زبون تندم با اسا میشد هیچ کس منو دوس نداشته باشین تا ۲۰ سالگی که ازدواج کردم و تصمیم گرفتم بیام و به جایی برسم به همین دلیل چون خیلی‌ هم به پلیس بودن علاقه دارم اومدم اینجامن خودم در دهات خودمان پلیس بودم و آمدم اینجا که پول در بیارم و بتوانم برای دهاتمان یک افسر خیلی بزرگ و مردمم را مفتخر بکنم و همچنین برای زنم یک خانه بزرگ بگیرم و یگ ماشین شاسی بلند بگیرم و همچنین 12 تا بچه بالا بیارم و برای هر کدام یک مدرسه شخصی بنا کنم و یک ماشین از این جدیدا برایشان بگیرم و آنهارم مفتخر بکنم بکنم و می‌خوام ی عدم مثل ریس پلیس و به تونم تو این شهر خودمو به تمامی‌ خره جی‌ها ثابت کنم البته قسط من از این کار اینه که به مردم و هم نوع خودم ثابت کنم و ی زمانی‌ توئ همین شهر و خیلی‌ هارو از این علم خوبی‌ که دریافت کردم به مردم بدم ممنون میشم از این که درکم کنید و به من این علم بزرگ برای خدمت به مردم آموزش بدید همچنین بنده میخواهم به دنیا هنر و قدرت خود را در زمینه پلیس نشان دهم و از تمام رقبای پلیس جلو بزنم و به سطح اول جهانی برسم و مردم زمین کل زمین را مفتخر کنمممنون
  • ((آیا شما قادر به استفاده از میکروفون هستید؟))
    بله
  • ((چند ساعت در روز می توانید در سرور باشید؟))
    7
  • ((آیا تا به حال ادمین جیل شده اید؟))
    kheyr
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Denied.png.bad257e35d13678c39bca2878563a105.png

Dear, MohammaReza Karimi

با سلام و تشکر بابت اپلیکیشن شما اداره پلیس شهر لس سانتوس درخواست شما برای استخدام را دریافت کرده است. فرم شما مورد تایید سازمان پلیس نبوده است.

شما می توانید 2 روز دیگر اقدام به فرم جدید کنید. لطفا این اطلاعی را مطالعه کنید.

Los Santos Police Department 

Human Resource Division

signature.png

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...