رفتن به مطلب
IRWorld RolePlay
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

درخواست عضویت Amir error در سازمان LSMD

Amirerror

پست های پیشنهاد شده

• نام و نام خانوادگی
    Amir error
  • سن شما
    18
  • بیوگرافی
    امیر ارور هستم ... 185 قدم هست .. 61 کیلو وزن ... به دنیا کالیفرنیا .... فارق التحصیل دانشگاه آکسفورد و فوق تخصص مغز و اعصاب به تازگی مهاجرت کرده به لوسانتوس و درخواست برای عضویت و فعالیت در بیمارستان
  • چرا ما باید شما را به عنوان یک پزشک استخدام کنیم؟
    وظیفه پزشک حفظ سلامتی شهروندان و کمک به آنها در زمینه هایی که دست باز دارد هست ... من به عنوان یک فرد تحصیل کرده خود را موظف میدانم که به شهروندان شهرم خدمات رسانی کنم و فرد مفیدی واقع شوم
  • یک Officer در یک موقعیت تیر خورده و زخمی شده است و شما با نگاه کردن به اطراف متوجه وجود یک گروه خطرناک مجهز به سلاح گرم میشوید . به شما از سمت LSPD دستور داده میشود که به Officer مجروح کمک کنید ، چه واکنشی نشان میدهید ؟
    در این موقعیت امکان خطر برای پزشک نیز هست ... در ابتدا باید خونسردی حفظ بشه ... پس از آن سعی کرده به آفیسر کمک کنم به شرطی که متوجه خطر یا تهدیدی از سوی باند نشوم اما اگر مورد تهدید باند قرار گرفتم سعی میکنم حد الامکان تسلیم دستورات باند باشم زیرا جان من در خطر است.
  • در صورت شنیدن یک دستور از سمت High Rank که از نظر شما نادرست باشد، چه واکنشی نسبت به دستور نشان میدهید؟
    اگر دستوری از والا مقام پزشک به من داده شد که منجر به زندانی شدن من یا بهم ریختن نظم سرور شود و یا حتی برخلاف قوانین باشد منجر به سرپیچی میشوم اما اگر فقط از نظر من نادرست باشد و من در اشتباه باشم سعی میکنم در مورد آن سوال کنم و بعد از آگاهی آن را انجام بدم.
لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...